خطا
 • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

درباره ما

انسان همواره در طول تاریخ میل به شناختن را در خود احساس می نموده است. دانستن نادانسته ها و لذت دستیابی به آنچه دور از دسترس است، بهانه ای است تا بشر گام در راه سفر بنهد. زندگی عین سفر است و سفر خود زندگیست. برای شناختن جهان پیرامون خود باید دل کند و رفت تا تجربه کرد.... اینجا جایی است برای به اشتراک گذاشتن آن تجربیات سفر...

گروه کوهنوردی آذرجوان تبریز از سال 1376 با تمرکز بر روی تورهای کوهنوردی و طبیعت گردی فعالیت خود را آغاز کرده و بعد از گذشت 13 سال شرکت کوهنوردی آذرجوان را ثبت نمود و تا کنون جزو شرکت های پیشرو و برتر ایران در زمینه کوهنوردی بوده است آذرجوان  تا به امروز موفق شده است تورهایی در چندین مقصد داخلی، تورهای طبیعت گردی و کوهنوردی اجرا کند و با همین رویکرد در بیش از 10 مقصد خارجی نیز در کشورهای تاجیکستان ، قرقیزستان ، قزاقستان ، ارمنستان ، آذربایجان ، گرجستان ، ترکیه و ..... تورهای کوهنوردی و طبیعت گردی اجرا کرده است.

همچنین  آذرجوان به عنوان یکی از مجرب ترین و تخصصی ترین  تورهای کوهنوردی خارجی در ایران شناخته شده و تاکنون دهها تور کوهنوردی در هیمالیای نپال، کوههای پامیر و تیان شان در آسیای میانه و آرارات ترکیه و . . . اجرا کرده است.

شرکت کوهنوردی و گردشگري آذرجوان تبریز با ﻣﺴﺌوليت محدود به شماره  29525 تحت شماره ملی 10200376455 در اداره ي شرکت هاي استان آذربایجان شرقی به ثبت رسيده و مجوز فعاليتش را از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري استان آذربایجان شرقی دريافت کرده است.

 

  رئوس فعاليت‏هاي  آذرجوان به شرح ذیل است:

 • تورهاي ایرانگردی: تورهاي طبيعت‏ گردي، فرهنگی و کوهنوردی.
 • تورهاي خارجي: تورهاي طبيعت‏ گردي و ماجراجویانه در بهترین مقاصد طبیعت گردی جهان.
 • تورهای کوهنوردی خارجی: صعود قلل زیر 4 تا 6 هزار متری همراه با سیاحت و گردش در کشورهای مقصد
 • صعودهای اکسپدیشن: صعودهای حرفه ای کوهنوردی به قلل بالای 7 و 8 هزار متر در کوهستانهای هیمالیا و پامیر
 • تورهای تخصصی سنگنوردی ، غارنوردی و یخ نوردی برای کوهنوردان
 • تورهای ورودی: طراحی تورهای کوهنوردی و طبیعت گردی جهت جذب گردشگران خارجی.
 • تورهاي سفارشي: طراحي تور مطابق سليقه گروه‏هاي از پيش تشکيل شده نظير شرکت‏ ها ، مدارس، دوستان و خانواده‏هاي هم سفر.

 

اهداف ما 

 

تمامي انسانها براي زيستن اهدافي را در هر بعد از زندگي براي خود مشخص مي سازند تا رسيدن به اين هدفها انگيزه اي باشد براي تلاش و جديت در زندگي.

 

هدفي كه ما براي خود انتخاب مي كنيم به زندگي مان معني مي بخشد و ما را برآن مي دارد كه مسيرهايي را نيز براي رسيدن به اين اهداف برگزينيم و فعاليتي معني دار در زندگي داشته باشيم.شخصي كه بدون هدفي مشخص زندگي مي كند در واقع عمر خود را به بيهودهگي مي گذراند و اين انديشه ما را برآن داشت كه در جهت تشگيل گروه كو هنوردي آذرجوان كه مي توان گفت تبديل به قسمتي از زندگي مان گرديده است هدفهايي را براي خود مشخص كنيم تا خود و گروه ما كه تركيبي است از به هم پيوست مان داراي تلاش معني دار باشد.

 

اهدافي كه ما براي خود برگزينيم :

 

 1. اجتماعي سالم و ورزشي از جوانان علاقمند به ورزش كوهنوردي در قالب گروه كوهنوردي آذرجوان تبريز .
 2. جذب كليه اشخاص علاقمند به ورزش كوهنوردي و نظام دهي به فعاليت علاقمندان .
 3. جلو گيري از جذب جوانان و دوستان به رفتارها ي ناهنجا ر اجتما عي .
 4. كمك به يكديگر در كليه مراحل زندگي .
 5. احيائ ورزش كوهنوردي و فعاليت در راستاي زنده نگه داشتن ارزش ها و اصالت هاي ورزش كوهنوردي .